SK (EUR)
Blog I Info o klubu I Registrace I Přihlášení

Zkušenosti zákazníků

Rok a půl mě trápila lupénka, kterou jsem měl po celém těle. Poctivě jsem se mazal kortikoidy, ale zlepšení se nekonalo. Pak jsem dal na rady poradce Vitamíny s příběhem Antonína Rechtoroviče, který mi doporučil produkty Vitality. Dal několik rad na zlepšení činnosti střev a vyprazdňování. Jeho rady vedly k tomu, že po 4 měsících jsem měl lupénku už jen na rukou a po 6 měsících byla kůže i na rukou čistá. Tento stav je trvalý i když každé ráno nevěřícně kontroluji zda se lupénka nevrátila. Děkuji, že mám opět odvahu chodit s mými dětmi na bazén. Vlasťa
Na základě informací a doporučení jsem začala užívat přípravek IMUNE. Považuji jej za jeden z nejlepších na trhu co do kvality a složení. Jakkékoliv příznaky nevolnosti, nachlazení řeším tímto preparátem. V kombinaci s přípravkem Colostrum je pro mne tento přípravek perlou v nabídce HCY-vitality. Jsem vděčná, že HCY neustále rozšiřuje nabídku kvalitních výrobků a já je již nemusím opatřovat v zahraničí. Mám partnera, na kterého se mohu spolehnout nejen ve kvalitě, i v rychlosti dodání přípravků za příjemné ceny.  Mám i poradce (Dana Hromková), který mne i nasměruje, co a jak užívat, jak doplnit chybějící složky ve stravě.
J.Wanková, Jablonec nad Nisou

Zhruba před třemi měsíci jsem měla homocystein 17. Po využívání vitamínů Homocystein Vitality màm homocystein 4,7 a cítím se velmi dobře. Dokonce jsem se se svým synem vydala na hory. Syn měl potom 3 dny bolesti nohou a kolen a já se cítila jako po 3 týdenní rehabilitaci v lázních. Jsem nadšena z toho, jak se cítím. Děkuji paní Jarmile Kubicové z centra Vitamíny s příběhem ve Frýdku-Místku.
Vlasta
Užívám pravidelně VITALITY produkty, cítím se dobře. V posledních 2 měsících beru IMUNE Vitality. Snížil se mi krevní tlak a cholesterol. Děkuji za rady paní Evě Svobodové z centra Vitamíny s příběhem v Pardubicích.
Eva, 62 let
Dlouhodobě jsem se cítila velmi unavená a celkom bez příčiny podrážděná, často mne bolela hlava až někdy do silné migrény a zažívací potíže a časté nachlazení nebylo nic vyjimečného. Absolvovala jsem i několik vyšetření, ale bylo vše prý v pořádku, akorát já se stále cítila mizerně Přez kamarádku jsem dostala doporučení na vyšetření hladiny homocysteinu a nechala si ho změřit. Po konzultaci jsem udělala změny které mi byly doporučeny a světe div se, mně se během pár dní ulevilo. Beru přípravky na snížení homocysteinu a také Vitality Imune a můj stav se měsíc od měsíce zlepšuje. Jsem teď úplně někde jinde než jsem byla před necelým rokem. Děkuji velice za tenhle dar.  S dávkováním mi radil pan Bohumír Jehlička z centra Vitamíny s příběhem v Šatově u Znojma
Linda
Homocystein Vitality mne pomohlo po porodu od velkých bolestivých otoků, kdy mi běžné léky nezabíraly. Celkově pociťuji zvýšení energie. Děkuji paní Kláře Slabihoudové z centra Vitamíny s příběhem v Čáslavi za rady ohledně dávkování.
Klára
Dobrý den, o vitamínech a minerálech pro snižování hladiny homocysteinu v krvi jsem se dozvěděla vloni na přednášce ve Špindlerově Mlýně. Přednáška mě zaujala a přesvědčila. Proto jsem oslovila paní Lenku Koubovou o postup vyšetření krve a následně užívání vitamínů. Vše proběhlo rychle, vstřícně a ochotně. Tímto bych chtěla velice poděkovat paní Lence Koubové z centra Vitamíny s příběhem v Trutnově.
Míla
Doporučuji "VITAMÍNY S PŘÍBĚHEM”, kde jsem se dozvěděla vše o homocysteinu. Plánovala jsem v brzké době otěhotnět. Zašla jsem si na vyšetření krve a podle výsledků začala užívat doplňky na srovnání hladiny homocysteinu Homocystein Vitality a Magnesium Vitality. Do dvou měsíců jsem otěhotněla. Teď jsem v 6. měsíci těhotenství, vitamíny beru dál, cítím se dobře a těšíme se na miminko. Moc děkuji p. Koubové z centra Vitamíny s příběhem v Trutnově za její poradenství.
Daniela
Produkty Vitality užívám již několik měsíců. Hraji aktivně stolní tenis, nebývám vůbec nemocný, nezadýchávám se. Jsem s produkty velmi spokojený. Děkuji za možnost poradit se o dávkování vitamínů, paní Eva Svobodová z centra Vitamíny s příběhem mi vše srozumitelně vysvětlila.
Josef 67 let
Užívám produkty Vitality rád. V mém vysokém věku 74 let se mi uvolnily nohy a klouby a mám je lehčí, že se mi takto nechodilo ani v 50 letech. Nejsem tak unavený a cítím se tak dobře, že i když jsem chtěl se včelařením skončit před dvěma roky , tak nyní navyšuji počet chovaných včelstev na z 5 na 18. Tyto produkty mi pomáhají udržet zdraví a vrátily mi sílu a chuť do života. Jak je užívat mi poradil pan Antonín Rechtorovič z centra Vitamíny s příběhem ve Valašském Meziříčí.
Aloiz
Jsem ráda, že jsem začala brát Imune Vitality, má opakující se únava a malátnost po 10 dnech zmizela, a já se můžu díky přívalu energie nadále plně věnovat svým dětem. Jsem také ráda, že jsem se o způsobu užívání Imune Vitality mohla poradit v centru Vitamíny s příběhem ve Zlíně, které vede paní Ludmila Kristýna Křenková.
Jana, matka tří dětí
Homocystein Vitality jsem začal brát přesně před rokem, kdy jsem řešil mnoho zdravotních problémů. S užíváním Homocystein Vitality jsem se začal cítit lépe, únava zmizela, snížil se VT a arytmie, kterou jsem trpíval, se neopakuje. Díky! Klient centra Vitamíny s příběhem ve Zlíně.
Stanislav 73 let
Tato metoda trvalého snížení homocysteinu produkty Vitality mi zdravotně hodně pomohla. Zlepšil se mi atopický ekzém, skoro mi ustalo pálení žáhy, snížil se mi tlak, ustaly mi bolesti nohou. Vyřešily se mi revmatické problémy na rukou, kde se mi postupně toto onemocnění vytrácelo z kloubů a nakonec se mi i narovnal malíček, již opět zavřu ruce v pěst, což mi dříve nešlo. Podařilo se mi něco málo zhubnout. Cítím se tak dobře, že si stále chodím ve věku 63 let přivydělávat do pekárny. Bez těchto produktů bych to stěží zvládala. Jak je užívat mi poradil pan Antonín Rechtorovič z centra Vitamíny s příběhem ve Valašském Meziříčí.
Zdeňka
Užívané produkty: 2x denně Homocystein Vitality s betainem a 3x denně Magnesium Vitality. Nemohl jsem tomu věřit ani já ani pan profesor v Praze na Homolce, ale můj homocystein spadnul po užívání Vašich vitamínů ze 42µmol/l na 10. :-) Také kyselina listová, která byla před tím velice nízká byla na výborných hodnotách. Pan profesor mne požádal abych mu na příští kontrolu přivezl vitamíny, které beru. :-) S užíváním produktů Vitality mi erudovaně radila Mgr. Michaela Verde Beitlová z  centra Vitamíny s příběhem v Praze
Karel
Moje děti byly často nemocné, dlouho se z nemoci dostávaly, musela jsem být s nimi doma na nemocenské, a pak jsem musela dohánět všechnu práci. Od té doby, co celá rodina užíváme Imune Vitality a Homocystein Vitality s aloe vera, jsme nemocní mnohem méně. Oba produkty nyní užíváme preventivně. S užíváním produktů Vitality mi poradila Mgr. Michaela Verde Beitlová z  centra Vitamíny s příběhem v Praze.
Alena
Můj sedmiletý syn byl vždy před spaním velice neklidný, plakal, křičel, usínal až po dlouhé době. Na doporučení Mgr. Beitlové z centra Vitamíny s příběhem v Praze jsem synovi začala před spaním dávat Homocystein Vitality s aloe vera. Když mu ty B vitamíny dávám, tak fakt spí dobře a když mu je přestanu dávat, tak se to zase zhorší. Tak je to vyzkoušený.
Lenka
Moje počáteční výše homocysteinu byla 27,6 µmol/l, po dvou měsících 7,2 µmol/l. Užíval jsem produkty Homocystein Vitality s betainem a Magnesium Vitality. Gratuluji Vám!! Vaše rady mi opravdu pomohly, opravdu to funguje. Mohu se hýbat bez bolesti a omezil jsem kortikoidní léky (diagnóza Morbus Bechterew). Radila mi paní Jana Klimešová-Cimická z centra Vitamíny s příběhem v Ostrově.
Roman
Vážená paní Verde Beitlová, ráda bych poděkovala Vám a především Vaší poradkyni paní Lence Koubové za její vstřícný, milý a profesionální přístup, jakým nám představila a nabídla vitamíny na snížení hladiny homocysteinu. Vitamíny s příběhem i paní Koubovu jsem objevila přes webové stránky. První měření homocysteinu jsme s mužem absolvovali v Praze, asi před dvěma lety. Vzhledem ke vzdálenosti jsem hledala poradenské místo poblíž místa bydliště. Paní Koubová nám osobně ukázala a nasměrovala nás na odběrné místo v Trutnovské nemocnici. Velice jsem ocenila to, že informační schůzka proběhla u nás doma a že jsem nemusela nikam jezdit. Vše nám pečlivě objasnila a ukázala. Myslím si, že v paní Koubové máte spolehlivou a dobrou poradkyni. Naše hladiny homocysteinu jsou v současné době při užívání Homocystein Vitality a Magnesium Vitality téměř v ideálním stavu. Děkujeme.
Zdeňka a Heinz
Vaše vitamíny mi snížili homocystein z 9 no 6 mmol/l. Pocity, kdy mi ubylo 33% toxické látky z těla jsou skvělé. Bolesti hlavy, zad, svalů jsou pryč.
Schody zas beru po dvou, je mi líto všech, kteří o vlivu homocysteinu na zdraví ještě neví.
Pavel
Dnes, po takřka 3. měsíčním užívání produktů na snižování hladiny homocysteinu jsem byla mila překvapena, když mi zjistili výsledek 7.54 mmol/l. Původní výše hladiny byla 11,36 - rozdíl o 3.82 za necelé 3 měsíce je skvělý. Takový výsledek jsem nepředpokládala, protože se už řadím ke starším ročníkům.
Ještě, než jsem začala s užíváním, měla jsem problémy se srdeční činností a chodila 1x za rok na Echo. Údajně tam byl nějaký nález na chlopni. Srdíčko mě docela začalo znepokojovat, neboť jsem pociťovala nějakou aritmiji - přeskakování a to i v klidu před spaním.
Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem cca za 10 dnů od začátku užívání zjistila, že mi moje srdíčko pracuje normálně. Byl to pro mě zázrak, ani jsem tomu nechtěla sama věřit. Opravdu, když na sobě člověk nešetří a dá tělu to co potřebuje, začne se mu odvděčovat dobrým zdravím.
A tak z celého svého srdce Vám děkuji a také svým přátelům, kteří mě inspirovali k tomu, abych si nechala vyšetřit hladinu homocysteinu a následně začala brát produkty Vitality. Skutečně se cítím vitálně a raduji se znova ze života.
S láskou a poděkováním
Marta B.